58 53 27 39
64 039 28
info@carinthia.ee

Toompuiestee 17a, III korrus
10137 Tallinn
ER 1117

AUSTRIA: bussireis koolidele iga 12. koht tasuta

7 päeva 21.27.10 al 229 €

7-päevane bussireis Austriasse:
Viin, Salzburg, Viini mets, Baden

 
Reisikava


1. päev

Varahommikul lahkume Tallinnast. Sõidame läbi Läti ja Leedu. Õhtuks jõuame hotelli Poolas.

2. päev

Hommikusöök hotellis. Jätkame sõitu läbi Poola ja Tšehhi. Hilisõhtuks jõuame hotelli Austrias Viini lähistel, kuhu asume elama neljaks ööks.

3. päev

Pärast hommikusööki sõidame Viini. Meid ootab ees bussi- ja jalgsiekskursioon Austria pealinna ajaloolistes paikades. See linn üllatab teid keiserliku uhkuse ja hiilgusega ning võlub oma soojuse ja külalislahkusega. Meie tee kulgeb mööda Viini peatänavaid, mille serva jäävad Muuseumikvartal, parlamendihoone, raekoda, Viini Ülikool, Viini Riigiooper jpm. Teeme peatuse kuulsa arhitekti Hundertwasseri maja juures. Samuti külastame Habsburgide suveresidentsi Schönbrunni lossi. Jalutame kaunis barokses pargis ja soovijad võivad nautida ka lossi interjööri. Jalgsiekskursiooni jooksul näeme suursugust Hofburgi lossikompleksi ja samuti Püha Stefani katedraali, mida loetakse üheks Viini sümbolitest. Pärast ekskursiooni on kõigil võimalus omapead avastada Viini võlusid, külastada kohvikuid ja lokaale, maitsta erinevaid Viini magustoite ning nautida kuulsat Viini kohvi, mida valmistatakse vähemalt kümnel eri moel.

4. päev

Pärast hommikusööki jätkame tutvumist Austriaga ning suundume Mozarti sünnilinna – Salzburgi. Teid ootab ees jalgsiekskursioon ning vaba aeg iseseisvaks linna avastamiseks.

Alpimaastiku ja klassikalise arhitektuuri kooslusest sünnib selle linna omapärane ilu ja veetlus. Selleks, et paremini aru saada Salzburgi võlust, tuleks jalutada vanalinna kitsastel tänavatel, kõndida linna kohal kõrguvasse Hohensalzburgi kindlusesse ja imetleda sealt avanevat panoraami, välja valida kõige armsam kääbus Mirabelli aias ning kindlasti maitsta värskeid käsitsivalmistatud martsipanikomme. Hilisõhtuks jõuame tagasi hotelli.

5. päev

Pärast hommikusööki sõidame bussiekskursioonile Viini metsa. Bussi aknast saate nautida muinasjutulisi vaateid: puutumata metsi, rohelisi künkaid, samuti linnakesi, mis on säilitanud oma rahvusliku omapära.

Teeme peatuse Hinterbrühli väikelinnas, kus soovijatel on võimalus näha Euroopa suurimat maa-alust järve. Seejärel sõidame piirkonda, mis on kuulus oma viinamarjaistanduste ja termaalveeallikate poolest. Siin külastame roomlaste poolt asutatud kuurortlinna Badenit. Pärast põgusat linnaekskursiooni on teil võimalus supelda tervendavates termaalvetes, puhata parkides või einestada hubases restoranis, eemal suurlinnamürast. Ärge unustage läbi astuda ka traditsioonilisest veinikõrtsist ning maitsta kohaliku veini. Õhtuks jõuame tagasi hotelli.

6. päev

Hommikusöök hotellis. Asume koduteele. Sõidame läbi Tšehhi ning jõuame õhtuks hotelli Poolas.

7. päev

Täna ületame kolm riigipiiri ja hilisõhtuks oleme taas Tallinnas.
 

Paketi maksumuses sisaldub:

Eestikeelsed linnaekskursioonid Viinis, Salzburgis, Badenis
Majutus 2* hotellides Poolas ning Austrias (mitte ühtegi ööbimist bussis!)
Kahekohalised mugavustega toad (WC ja dušš)
Hommikusöök iga päev
Sõit mugavustega bussis (konditsioneer, WC, kuumaveeaparaat, video)

Lisatasu eest:

Rahvuslik õhtusöök Viinis:
täiskasvanud ja lapsed al. 11 a

34 €

lapsed kuni 10 a k.a

22 €

Schönbrunni lossi pilet:
täiskasvanud

16,70 €

lapsed kuni 18 a k.a

12,50 €

Maa-aluse järve külastus ja laevasõit:
täiskasvanud ja lapsed al. 15 a

11 €

lapsed kuni 14 a k.a

9 €

Veinide degusteerimine kerge einega Badenis ja jalutuskäik viinamarjaistanduses:
täiskasvanud

22 €

lapsed kuni 14 a k.a (lastele pakutakse viinamarja mahla)

12,50 €

Reisikindlustus
Muuseumipiletid jms.